ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

В Уманському національному університеті садівництва стало гарною традицією напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни проводити конкурс «Козацькі забави». Рада студентського самоврядування університету доклала немало зусиль для проведення цього цікавого заходу на якому студенти могли продемонструвати свою силу, спритність і міць.

Цьогоріч членами команди факультету агрономії «Стрімкий сокіл» стали студенти: Андрій Башлаєв (12 м-а), Ярослав Молчанов (42 -аг), Олександр Мартиненко (31 -а), Владислав Власенко (22 -аг), Олег Бондар (23 -ас), а капітаном став Владислав Флоренко (24 к-а).

Командам було запропоновано чимало цікавих завдань на яких вони показали не тільки лицарські якості, а й витривалість та спортивний дух. Нелегкими й напруженими були силові змагання: пересування автомобіля, підняття гирі, перетягування линви та студенти факультету стали безперечними переможцями у цих конкурсах.

Голова профспілкового комітету Маргарита Парубок вручила студентам грамоту за зайняте І місце у змаганнях, а також вони одержали абонемент у розважально-спортивний комплекс «Амарант».

Деканат та студенти вітають команду факультету з перемогою і бажають, щоб молодечий запал, козацька сила та завзяття не покидали наших славних хлопців.

Олена Черно,
заступник декана з виховної роботи