Вітаємо з присвоєнням кваліфікації “Агроном-дослідник”!

З 21 по 23 лютого 2017 р. на факультеті агрономії Уманського національного університету садівництва відбувся захист дипломних робіт на здобуття освітнього рівня “магістр” за спеціальністю 8.09010101 “Агрономія”.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України головою екзаменаційної комісії призначений завідувач кафедри кормовиробництва, меліорації і метеорології Національного університету біоресурсів і природокористування, Заслужений працівник сільського господарства України, доктор с.-г. наук, професор Демидась Григорій Ілліч.

Захист дипломних робіт показав, що випускники факультету агрономії на належному рівні володіють сучасними технологіями вирощування сільськогосподарських культур, уміють аналізувати господарську діяльність, давати оцінку при висвітленні передового досвіду. Тематика більшості дипломних робіт актуальна, вона є складовою частиною науково-дослідної роботи кафедр університету.

Найбільш змістовними були дипломні роботи і доповіді студентів Сенченка Івана, Муренка Івана (керівник – професор С.П. Полторецький), Барабаша Дмитра (керівник – професор Г.М. Господаренко), Войняка Олександра (керівник – доцент А.О. Січкар).

Робота Екзаменаційної комісії проходила в спокійній діловій обстановці, що дозволяло студентам повністю викласти свої думки і кваліфіковано відповісти на поставлені питання членів комісії.

Екзаменаційна комісія відмічає, що якість підготовки фахівців освітнього рівня “магістр” в Уманському національному університеті садівництва за спеціальністю 8.09010101 “Агрономія” відповідає сучасним вимогам. На факультеті агрономії створені всі умови і можливості для підготовки магістрів з цього напряму.

Олена Черно,

секретар екзаменаційної комісії,

доцент кафедри агрохімії і ґрунтознавства