Визначено переможців конкурсу «Краща академічна група!»

Студенти факультету агрономії взяли участь у огляді-конкурсі «Краща академічна група Уманського НУС». За результатами конкурсної комісії студенти 22-аг групи (куратор – доцент кафедри рослинництва Наталія Полторецька, староста – Андрій Щербина) зайняли ІІ місце і ректором університету О. О. Непочатенко були нагороджені Дипломом другого ступеня «Краща академічна група Уманського національного університету садівництва.

Деканат факультету та колектив кафедри щиро вітають студентів з перемогою! Нехай вам, дорогі студенти, все вдається вільно, легко, із задоволенням, а студентський запал ніколи не вичерпався. Творчих вам успіхів і злетів!