Волонтерство – це поклик душі!

У всьому світі 5 грудня відзначають міжнародний День волонтера. І наш факультет не залишився осторонь цього чудового свята.

Волонтерство — надзвичайно важлива складова громадянського суспільства. Особливо складно переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна. Це аж ніяк не професія, скоріше – покликання, спосіб життя.

Студенти першого та другого курсу факультету агрономії разом зі своїми куратора вирішили допомогти нашим бійцям, та долучилися до плетіння маскувальних сіток. Студенти з відповідальністю поставилися до даного завдання. Кожен намагався сплести свій клаптик сітки для захисту людей і техніки. На мішку в якому знаходилась одна із маскувальних сіток написали слова вдячності бійцям!

Досвідчені волонтери в волонтерському штабі «Разом» допомогли новоприбулим помічникам освоїти методи плетіння сітки, розповідали багато історій та напоїли смачним чаєм.

Також наші студенти познайомились з бійцем АТО, який нещодавно повернувся з передової.

Можливо саме та сітка, яка була сплетена руками студентів врятує життя українських солдатів.

Грановська Марія, заступник голови ради студентського самоврядування факультету агрономії