ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ

7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки.

Це свято було створене з метою об'єднання жінок різних професій, вікових груп та національностей для збереження та підтримки українських традицій. Здавна в українських родинах хустка слугувала не лише оберегом, але і символом любові та злагоди. Різноманітні за кольорами, візерунками та китицями, українські хустки вражають своєю душею та символікою, насичені історією та культурною самобутністю.

У цей день люди по всьому світу приєднуються до різних акцій та флешмобів, вдягаючи яскраві українські хустки. Студенти та викладачі факультету агрономії також не залишилися осторонь, прикрасивши себе цими символами традицій.