Всеукраїнський форум "Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці"

13–14 вересня у Кам’янець-Подільському пройшов Всеукраїнський форум "Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці". Від молодіжної спільноти Уманського національного університету садівництва на ньому була присутня студентка факультету агрономії Антоніна Коханова.

Молодь з усієї України об’єдналась, щоб ще більше дізнатися, як збудувати своє майбутнє, враховуючи принципи "Економіки вражень" крізь призму політичного, соціо-економічного та культурного вимірів, поділитись кращими практиками, налагодити комунікацію й ефективну співпрацю молоді з місцевою владою.

Організатори форуму: Міністерство молоді та спорту України, Кам'янець-Подільська міська рада, Хмельницька ОДА та громадські організації представили три майданчики «Культура та креативність», «Я – політик»,  «Соціо та економіка».

Всі учасники форуму мали змогу всебічно розвиватися. На кожному майданчику можна було цікаво та пізнавально провести час.

На майданчику «Культура та креативність» дискутували на тему «Креативна індустрія: можливості для реалізації молоді» з Оксаною Гузь.

Обговорювали стратегію розвитку молодіжної політики до 2030 разом з заступником Міністра молоді та спорту Олександром Яремою.

«Я – політик» дав змогу відвідати цікавий воркшоп на тему «Не гримай словами, коли виходиш із себе: «мова ворожнечі» в сучасному інформаційному просторі.

«Соціо та економіка» представляла різноманітні майстер-класи, проекти, квести та багато цікавого.

Форум вразив своєю підготовкою та кількістю неймовірних спікерів, адже програма була розписана погодинно, сумувати не було часу. Також пощастило потрапити на відкриття Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА» – незалежний український фестиваль сучасного українського та Міжнародного кіно, який щороку проходить в Кам’янець-Подільському з 2017 року. Гості та учасники безкоштовно відвідували усі локації та заходи: покази фільмів під відкритим небом в середньовічній Старій фортеці, експериментальне світлове 3D-шоу на стінах фортеці, виступи популярних музичних гуртів, зустрічі з діячами української кіноіндустрії.

Підводячи підсумки, з повною впевненістю можна сказати, що молодь нашої держави активна і сучасна, вона хоче будувати свою країну і приймати участь у вирішенні важливих питань