Як ми масляну святкували!

Останній тиждень перед Великим (Великоднім) постом в Україні називають Масляною. Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів. Масляна – це перехід від Зими до Весни.

27 лютого на території Уманського НУС відбувалася святкова ярмарка, яку студенти факультету агрономії провели спільно з вчителями, батьками та учнями Уманської ЗОШ №9. Всі ретельно готувались до цього дійства, напекли млинців з найрізноманітнішими начинками, наварили компотів та ще багато українських страв.

Ведучими свята були Свинарський Олександр та Грановська Марія, які розповіли про традиції святкування Масляної. Також школярі і студенти приготували тематичні виступи, якими запалили присутніх.

Всі охоче приймали участь в ярмарці, куштували смачні страви, веселилися, танцювали.

Святкування Масляної вже стало гарною традицією для студентів факультету агрономії. Сподіваємося, що і в подальшому на території нашого університету будуть відбуватися такі дійства.

Грановська Марія,

заступник голови ради студентського самоврядування факультету агрономії