Як студенти факультету агрономії демонстрували фільм під відкритим небом...

Кінотеатр під відкритим небом — справа, як-то кажуть не нова. Вперше він з’явився в Америці в далекому 1933 році, ну принаймні там його запатентували. Американці швидко оцінили ідею: великий екран, свіже повітря, хороший звук, поряд кохана людина або друзі, на екрані чудовий фільм. Ну чим не казковий вечір?

Ми не залишились осторонь, тому представники студентської ради факультету агрономії вирішили зробити такий вечір для студентів, викладачів та всіх бажаючих переглянути фільм.

Картину для перегляду обирали шляхом голосування, проведеним заздалегідь у соціальній мережі. За його результатами було визначено, яке ж кіно хочуть бачити наші студенти. Ним став іспанський детективний трилер –«Невидимий гість».

Подивитися фільм під відкритим небом прийшли любителі детективів та просто перехожі, яким було цікаво. Перед початком фільму всім були роздані квитки для розіграшу призів, серед яких були сертифікати на ролики, квитки в кіно та інші сюрпризи. Спонсором подарунків стали кінотеатр «Прем’єра» та рада студентського самоврядування факультету агрономії.

Глядачі мали нагоду не лише подивитися фільм у дружній атмосфері, а й посмакувати чай з різними солодощами, якими охоче пригощали члени ради студентського самоврядування. Всім бажаючим також роздавали ковдри.

Коли почало сутеніти, ввімкнувся фільм і всі поринули в атмосферу захоплюючого детективу. Глядачі із цікавістю спостерігали за подіями, що відбувалися на екрані.

По закінченню фільму був проведений розіграш призів. Переможці були щасливі не тільки від перемоги, а й від чудово проведеного вечора.

Ми сподіваємося, що це перший і не останній раз нашого спільного перегляду фільму, який стане гарною традицією.

Грановська Марія, заступник голови ради студентського самоврядування факультету агрономії