Захист кваліфікаційних робіт студентами заочної форми навчання

ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ СТУПЕНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ МАГІСТР ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

З 27 листопада по 4 грудня 2020 року в Уманському національному університеті садівництва пройшов захист кваліфікаційних робіт студентів ІІ-го курсу факультету агрономії заочної форми навчання за ступенем вищої освіти Магістр.

Головою екзаменаційної комісії було призначено Рябовол Людмилу Олегівну – завідувач кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології імені І. П. Чучмія, доктор с.-г. наук, професор, яка є гарантом ОПП 201 Агрономія другого (магістерського) рівня вищої освіти. Членами екзаменаційної комісії були: Полторецький Сергій Петрович – декан факультету агрономії, доктор с.-г. наук, професор; Анатолій Олексійович Яценко – завідувач кафедри рослинництва імені О. І. Зінченка, доктор с.-г. наук, професор; Олена Дмитрівна Черно – завідувач кафедри агрохімії і ґрунтознавства, кандидат с.-г. наук, доцент.

Основна увага комісії була спрямована на виявлення рівня знань випускників за обраною спеціальністю та їх підготовку до роботи за фахом.

Захист кваліфікаційних робіт показав, що випускники факультету агрономії на високому рівні володіють технологіями вирощування сільськогосподарських культур, уміють аналізувати господарську діяльність, давати оцінку при висвітленні передового досвіду. Тематика кваліфікаційних робіт актуальна, вона є складовою частиною науково-дослідної роботи кафедр університету.

Екзаменаційна комісія відмітила, що якість підготовки фахівців в Уманському національному університеті садівництва відповідає чинним вимогам. На факультеті агрономії створені всі умови і можливості для підготовки фахівців ступеня вищої освіти Магістр за спеціальністю 201 Агрономія з галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство.

Наталія Климович, секретар екзаменаційної комісії,

викладач кафедри рослинництва імені О. І. Зінченка