Зустріч двох поколінь

День Перемоги – це світле свято всіх від мала до велика. Не забувають про нього і студенти факультету агрономії Уманського НУС, які  в ці дні беруть участь  у впорядкуванні братських могил, проводять вечори-реквієми, на яких переглядають кадри з хроніки воєнних літ, слухають пісні тих часів,  подорожують місцями бойових дій, відвідують ветеранів війни та надають  їм шефську допомогу.

На жаль, час невблаганний і з кожним роком залишається все менше ветеранів, які брали участь у Другій  світовій війні і можуть розповісти про ці події.  Тож відразу після святкового концерту, в  якому брали участь і студенти факультету, члени  ради студентського самоврядування факультету разом з Головою громадської організації Всеукраїнської спілки учасників війни Марією Абрамівною Вельдман з великим задоволенням відвідали шановну людину, учасника війни Єлизавету Андріївну Бойко.  Вона була  свідком  й учасником тих жахливих подій 1941-1945 років і своєю самовідданою  працею  на військовому заводі наближала таку довгождану перемогу.

Говорили  по душах, розпитали  про здоров'я, проблеми і життєві турботи. Єлизавета Андріївна розповіла про своє дитинство, юність, як  працювала в конструкторському бюро (КБ) № 46 та свою нелегку молодість, про тяжкі роки окупації і як вони, ще зовсім юні дівчатка, допомагали фронту. Поділилась з нами цікавими фотографіями.

У свої 94 роки Єлизавета Андріївна  доволі, енергійна, бадьора, хоча помітно як важко дається їй пересування. Найбільшим життєвим надбанням ветерана стали чоловік та нащадки: троє дітей, онуки та правнуки, якими вона живе.

Тож у цей світлий і радісний День Перемоги студенти факультету бажають Вам, Єлизавето Андріївно, міцного здоров’я, ще довгих років життя, мирного неба, благополуччя! Низький Вам уклін, дорогі ветерани!

Антоніна Коханова,

член ради студентського