Зустріч гарантів ОП 201 Агрономія УНУС і ІАП НААН

15 червня 2023 року на базі Уманського національного університету садівництва відбулася зустріч представників проектних груп із розробки освітньо-професійних і освітньо-наукових програм підготовки здобувачів другого (магістерського) і третього (доктор філософії) рівнів вищої освіти зі спеціальності 201 Агрономія галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство нашого ЗВО й Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України. Так, гаранти проектних груп – доктор с.-г. наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, декан факультету агрономії УНУС Полторецький Сергій Петрович і доктор с.-г. наук, професор, член-кореспондент НААН України, заступник директора з наукової роботи ІАП НААН Дем’янюк Олена Сергіївна за участі доктор с.-г. наук, професора, першого проректора УНУС Мостовʼяка Івана Івановича поділилися досвідом щодо формування переліку й викладання обов’язкових і вибіркових освітніх компонент освітніх програм обох рівнів і обговорили пріоритетні теми в умовах воєнного стану та повоєнної розбудови вітчизняної аграрної галузі. Як і в попередні зустрічі такого рівня, були заплановані строки й формати наступної співпраці щодо науково-педагогічного стажування науково-педагогічних працівників і аспірантів, взаємоучасті здобувачів другого (магістерського) і третього (доктор філософії) рівня вищої освіти в різного рівня наукових заходах, у т.ч. спільних наукових проєктах обох установ.