ЗУСТРІЧ РАДИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ФАКУЛЬТЕТУ АГРОНОМІЇ З ПЕРШОКУРСНИКАМИ

На факультеті агрономії відбулася важлива зустріч, під час якої члени Ради студентського самоврядування привітали студентів першого курсу та ознайомили їх із діяльністю органу самоврядування. Метою зустрічі було не лише інформування новачків про роботу РСС, але й запрошення їх до активної участі в житті факультету.

Члени ради розповіли про можливості, які відкриває студентське самоврядування, і закликали першокурсників долучитися до команди РСС. Особливу увагу було приділено запрошенню до творчих та спортивних колективів, що діють в університеті. Студентам запропонували стати учасниками вокальних, хореографічних і спортивних гуртків, де вони зможуть реалізувати свої таланти та розвивати нові навички.

Зі вступним словом до першокурсників звернулася заступник декана з виховної роботи Ірина РАССАДІНА, яка наголосила на важливості активної життєвої позиції студентів та закликала їх користуватися всіма можливостями, які пропонує університет. Вона також висловила підтримку першокурсникам у період адаптації та побажала успіхів у навчанні й позанавчальній діяльності.

Зустріч пройшла в атмосфері відкритого діалогу, що сприяло налагодженню комунікації між студентами та РСС. Нові студенти отримали не лише корисну інформацію, а й можливість долучитися до активної участі в житті факультету та університету.