Зустріч з представниками компанії "Миронівський хлібопродукт"

Дуальна форма здобуття професійної освіти – це спосіб навчання, за яким теоретичний матеріал опановується в закладі з педагогом, а практичне навчання проходить в умовах виробництва. Такий підхід суттєво відрізняється від «практичних напрацювань», оскільки в його основі не лише закріплення теорії на практиці, а саме навчання в умовах виробництва.

21 квітня 2023 року в 54 ауд. зі студентами факультету агрономії другого, третього і четвертого курсів початкового (молодший бакалавр) і першого (бакалаврського) рівнів вищої освіти, які пройшли попередній конкурсний відбір, в рамках дуальної форми здобуття професійної освіти відбулася чергова зустріч зі стейкхолдерами факультету агрономії УНУС – технологом з агрономії центрального офісу компанії «Миронівський хлібопродукт» Галасуном Юрієм Петровичем і НR бізнес партнером цієї компанії ТОВ НВФ «Урожай» Крижановською Валентиною Вікторівною.

МХП – це найбільший виробник і експортер курятини в Україні. Компанія спеціалізується на виробництві курятини та вирощуванні зернових, а також спеціалізується на виробництві готових до вживання м’ясо-ковбасних виробів. Ця компанія є одним з найбільших виробників зерна в Україні зі значним потенціалом зростання.

З доповіді стейкхолдерів студенти отримали інформацію про те, що сучасний агроном має низку обов’язків і завдань, що передбачають: організаційно-технологічне керівництво в галузі рослинництва; організація й виконання заходів підвищення врожайності сільськогосподарських угідь, родючості ґрунтів; раціонального використання робочої сили, сільськогосподарської техніки, правильного застосування органічних та мінеральних добрив, пестицидів, регуляторів росту рослин; розроблення технологічних карт вирощування сільськогосподарських культур; розроблення річних і перспективних планів та завдань розвитку рослинництва тощо.

Стейкходери вислови готовність сприяти практичній підготовці здобувачів вищої освіти, надавати їм можливість проходження виробничої практики в ТОВ НВФ «Урожай» Миронівського хлібопродукту та агрохімічній лабораторії.

Зустріч виявилась цікавою та корисною для всіх учасників.

Андрій Новак,
доцент кафедри загального землеробства