Чергова зустріч з роботодавцями студентів факультету агрономії

В рамках співпраці Уманського національного університету садівництва з роботодавцями-аграріями України 13 березня на базі кафедрі рослинництва відбулася чергова зустріч викладачів, аспірантів і студентів випускових курсів факультету агрономії з представниками компанії «KWS» Світланою Костюченко й Олександром Гріщенком.

Компанія «KWS» спеціалізується на селекції і насінництві кукурудзи, буряку цукрового, зернових колосових культур (пшениця, жито, ячмінь, овес), ріпаку і соняшнику.

Під час зустрічі були представлені такі вакансії:

- агроном-дослідник селекційної станції;

- фахівець з вирощування гібридного насіння;

- агроном-консультант.

Під час зустрічі були задіяні сучасні засоби комунікації, які є в розпорядженні кафедри рослинництва. Наприкінці зустрічі представники компанії «KWS» відзначили співпрацю з факультетом агрономії і нагородили призами учасників зустрічі, які давали вірні відповіді на поставлені під час презентації запитання. Всім бажаючі можуть надіслати резюме та мотиваційний лист на адресу: hr-ukraine@kws.com.