+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню
Остання редакція: 11 вересня 2020

ІІ курс

21-а

1.

Андрущак Ігор Валентинович

 

2.

Бащенко Світлана Євгеніївна

 

3.

Безпятчук Сергій Вікторович

 

4.

Бойко Анатолій Олегович

 

5.

Гудалін Олег Олегович

 

6.

Гуцал Тетяна Іванівна

 

7.

Забудько Богдан Юрійович

 

8.

Калієвський Вадим Романович

 

9.

Кохась Дмитро Васильович

 

10.

Криворучко Костянтин Васильович

 

11.

Лапенюк Богдан Сергійович

 

12.

Олійник Максим Ігорович

 

13.

Орел Олег Олегович

 

14.

Паламарчук Андрій Миколайович

 

15.

Паляничко Іван Іванович

 

16.

Рибіченко Ілля Романович

 

17.

Семченко Ростислав Миколайович

 

18.

Цибулько Дмитро Олександрович

 

19.

Шевченко Вадим Миколайович

староста

20.

Кадиров Тургун

 

22-а

1.

Безкоровайний Роман Леонідович

староста

2.

Васильєв Олександр В’ячеславович

 

3.

Винорчук Роман Петрович

 

4.

Гава Денис Володимирович

 

5.

Громадський Ігор Сергійович

 

6.

Демчук Анастасія Валеріївна

 

7.

Джулай Микола Анатолійович

 

8.

Кравченко Сергій Олександрович

 

9.

Круглов Богдан Вадимович

 

10.

Макарчук Дмитро Петрович

 

11.

Мельник Ярослав Олегович

 

12.

Перканюк Богдан Григорович

 

13.

Поліщук Анатолій Вікторович

 

14.

Попроцький Анатолій Олександрович

 

15.

Рига Владислав Володимирович

 

16.

Тихонюк Олександр Михайлович

 

17.

Черевко Владислав Олександрович

 

18.

Юрченко Владислав Олегович

 

23-аг

1.

Бабан Тетяна Олександрівна

 

2.

Брагінець Дмитро Ігорович

 

3.

Бурханов Володимир Вікторович

 

4.

Верхогляд Ігор Володимирович

 

5.

Григоренко Владислав Юрійович

 

6.

Данилович Дмитрій Миколайович

 

7.

Духовний Станіслав Романович

староста

8.

Кіт Олександр Олегович

 

9.

Ковтун Дмитро Борисович

 

10.

Мельниченко Анастасія Володимирівна

 

11.

Наливайський Сергій Геннадійович

 

12.

Олійник Олександр Сергійович

 

13.

Пилипенко Микола Сергійович

 

14.

Рисак Богдан Юрійович

 

15.

Романчук Олег Валерійович

 

16.

Хмелюк Діана Олександрівна

 

17.

Черненко Володимир Валентинович

 

18.

Черніховський Денис Олександрович

 

24-ас

1.

Бєляєв Андрій Валерійович

 

2.

Вдовиченко Дмитро Олегович

 староста

3.

Гончарик Владислава Романівна

4.

Гончарук Олег Олександрович

 

5.

Джулай Денис Миколайович

 

6.

Качур Артур Русланович

 

7.

Кравченко Дар`я Іванівна

 

8.

Кравчук Назар Миколайович

 

9.

Краснолобов Денис Ігорович

 

10.

Маркіна Людмила Вікторівна

 

11.

Пасічник Олександр Олегович

 

12.

Поліщук Вікторія Степанівна

 

13.

Рубцов Сергій Сергійович

 

14.

Сондовенко Артем Юрійович

 

15.

Тарасовський Данило Костянтинович

 

16.

Чумак Іван Сергійович

 

17.

Шмалюх Владислав Віталійович

 

21 к-а

1.

Анастасенко Денис Русланович

староста 

2.

Білик Яна Олександрівна

 

3.

Бусіока Оксана Русланівна

4.

Ващенко Роман Андрійович

 

5.

Гнатенко Олександр Миколайович

 

6.

Грищук Олександр Сергійович

 

7.

Лічман Руслан Васильович

 

8.

Лукаш Яна Андріївна

 

9.

Малиш Дмитрій Русланович

 

10.

Наливайко Сергій Володимирович

 

11.

Оганезян Давид Арутюнович

 

12.

Полоротов Вадим Юрійович 

 

13.

Прищ Євгеній Миколайович

 

14.

Рабський Михайло Богданович

 

15.

Середній Анатолій Миколайович

 

16.

Скінтей Яна Дмитрівна

 

17.

Стасюк Руслан Володимирович

 

18.

Сторчілов Ярослав Олексійович  

 

19.

Устенко Дмитро Васильович

 

22 к-а

1.

Атляузова Анна Миколаївні

 

2.

Безрідний В'ячеслав Анатолійович

староста

3.

Біловус Олег Сергійович

 

4.

Білоус Ульяна Сергіївна

 

5.

Боярко В’ячеслав В’ячеславович

 

6.

Васильченко Олександр Анатолійович

 

7.

Гончарук Віталій Олександрович

 

8.

Гриб Володимир Олександрович

 

9.

Дзюба Дмитро Леонідович

 

10.

Захарчук Валерій Вікторович

 

11.

Касір Юрій Сергійович

 

12.

Колесников Віктор Юрійович

 

13.

Людяний Олександр Валерійович

 

14.

Олексієнко Дмитро Дмитрович

 

15.

Приходько Владислав Володимирович

 

16.

Радченко Анна Сергіївна

 

17.

Репеченко Сніжана Василівна

 

18.

Тарасенко Ігор Вадимович

 

23 к-а

1.

Грідасов Іван Максимович

 

2.

Гуляєв Сергій Русланович

 

3.

Діденко Назар Віталійович

 

4.

Зайда Артем Юрійович

 

5.

Ільченко Наталка Олександрівна

староста

6.

Коротуненко Віталій Олександрович

 

7.

Криворучко Віталій Петрович

 

8.

Крижановський Артем Вадимович

 

9.

Лісний Іван Геннадійович

 

10.

Мирончук Максим Володимирович

 

11.

Мурзак Євгеній Васильович

 

12.

Охота Максим Миколайович

 

13.

Повознюк Сергій Олександрович

 

14.

Пономар Станіслав Анатолійович

 

15.

Попов Артем Анатолійович

 

16.

Порхун Вадим Вікторович

 

17.

Сабадаш Максим Миколайович

 

18.

Харченко Вадим Миколайович

 

19.

Цуркан Микола Васильович

 

20.

Широцький Богдан Володимирович