+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню
Остання редакція: 11 вересня 2020

ІІІ курс

31-а

1.

Артеменко Владислав Володимирович

 

2.

Баландюк Марія Сергіївна

 

3.

Бахнівський Дмитро Олександрович

 

4.

Варич Богдан Васильович

 

5.

Велетнюк Володимир Володимирович

 

6.

Геращенко Ігор Юрійович

 

7.

Грановська Марія Андріївна

 

8.

Денисюк Артем Олексійович

 

9.

Дзеро Іван Юрійович

 

10.

Кабан Олександр Юрійович

 

11.

Коломієць Артем Юрійович

 

12.

Костюк Михайло Миколайович

 

13.

Кучеренко Андрій Васильович

 

14.

Магдич Олександр Васильович

 

15.

Макодзеба Микола Олегович

 

16.

Мацієвський Владіслав Миколайович

 

17.

Панчоха Валерія Андріївна

 

18.

Сулима Іван Сергійович

 

19.

Танасійчук Ярослав Олександрович

староста

20.

Тимошенко Юля Юріївна

 

21.

Шевченко Дмитро Сергійович

 

32-а

1.

Біланенко Вадим Олександрович

 

2.

Білінський Сергій Сергійович

 

3.

Бур’ян Олександр Юрійович

 

4.

Гнатюк Дмитро Сергійович

 

5.

Дриган Андрій Володимирович

 

6.

Жмуденко Віталій Олексійович

 

7.

Ільченко Сергій Олегович

 

8.

Керніченко Катерина Володимирівна

 

9.

Ковтун Сергій Сергійович

староста

10.

Когут Євгеній Сергійович

 

11.

Коновалов Вадим Юрійович

 

12.

Кулинич Богдан Віталійович

 

13.

М’якота Сергій Віталійович

 

14.

Мінченко Іван Миколайович

 

15.

Несвята Анастасія Вікторівна

 

16.

Петлюх Владислав Олександрович

 

17.

Писаренко Володимир Євгенійович

 

18.

Степовик Назарій Русланович

 

19.

Тригубчук Катерина Василівна

 

33-аг

1.

Боковенко Денис Сергійович

 

2.

Брижак Тетяна Миколаївна

 

3.

Губаренко Андрій Сергійович

 

4.

Губніцький Дмитро Петрович

 

5.

Добродзій Артем Геннадійович

 

6.

Кіяніченко Ігор Володимирович

 

7.

Колінець Ігор Валерійович

 

8.

Матяш Максим Олександрович

 

9.

Олійник Владислав Вікторович

 

10.

Осадчий Максим Миколайович

староста

11.

Пилипенко Іван Юрійович

 

12.

Поправка Ростислав Олексійович

 

13.

Прокопченко Владислав Вікторович

 

14.

Рашевська Анна Андріївна

 

15.

Сторчоус Богдан Васильович

 

16.

Ткачук Костянтин Романович

 

17.

Чепіжко Анастасія Леонідівна

 

18.

Чувальський Олександр Васильович

 

19.

Шамрай Максим Павлович

 

20.

Шовенко Аліна Сергіївна

 

34-ас

1.

Горбанюк Ярослав Ігорович

 

2.

Григоренко Юрій Васильович

 

3.

Грицик Дем`ян Вадимович

 

4.

Довгополий Олег Юрійович

 

5.

Єденюк Денис Едуардович

 

6.

Жерехова Анастасія Ігорівна

 

7.

Ковальчук Микола Андрійович

 

8.

Король Микола Володимирович

 

9.

Костенко Ірина Володимирівна

 

10.

Миргородський Валентин Євгенійович

 

11.

Науменко Володимир Павлович

 

12.

Плаксій Григорій Сергійович

 

13.

Поліщук Віталій Сергійович

 

14.

Полянський Руслан Олександрович

 

15.

Приходько Руслан Олександрович

 

16.

Прокопенко Руслана Олександрівна

 

17.

Свинарський Олександр Вікторович

староста 

18.

Святий Дмитро Ігорович

19.

Сморщок Віталій Дмитрович

 

20.

Щербина Тарас Сергійович