+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню
Остання редакція: 11 вересня 2020

ІV курс

41-а

1.

Бражко Сергій Сергійович

 

2.

Браславська Тетяна Миколаївна

 

3.

Гинга Денис Едуардович

 

4.

Гриценко Олена Олександрівна

 

5.

Драганюк Дмитро Володимирович

 

6.

Дячук Ерік Сергійович

 

7.

Закутній Олексій Іванович

 

8.

Марущак Анастасія Сергіївна

 

9.

Надельнюк Ігор Сергійович

 

10.

Онищенко Мирослав Сергійович

 

11.

Осадчий Олександр Олександрович

 

12.

Погорілий Антон Олександрович

 

13.

Прудиус Євгеній Васильович

 

14.

Пухір Євгеній Васильович

староста

15.

Рибак Анна Вікторівна

 

16.

Санатарчук Анастасія Вікторівна

 

17.

Степанюк Михайло Сергійович

 

18.

Топольник Роман Володимирович

 

19.

Транченко Владислав Олександрович

 

20.

Хутченко Вікторія Вікторівна

 

21.

Яровий Ярослав Володимирович

 

42-а

1.

Буров Максим Миколайович

 

2.

Величко Владислав Вікторович

 

3.

Вершигора Катерина Юріївна

 

4.

Головатюк Владислав Васильович

 

5.

Горбачевський Дмитро Сергійович

 

6.

Дзюбенко Володимир Миколайович

 

7.

Дубровська Вероніка Ігорівна

 

8.

Зубрійчук Роман Вікторович

 

9.

Кобзар Юлія Володимирівна

 

10.

Крохмальний Роман Сергійович

 

11.

Надрага Владислав Олегович

 

12.

Перепелиця Ярослав Анатолійович

 

13.

Плескач Олег Сергійович

староста

14.

Поліщук Артем Вікторович

 

15.

Романова Юлія Вікторівна

 

16.

Світлик Ростислав Олександрович

 

17.

Шевчук Іван Олегович

 

18.

Шинкаренко Софія Бободжановна

 

19

Король Микола Сергійович

43-аг

1.

Бондаренко Ярослав Миколайович

 

2.

Вишневський Владислав Мирославович

 

3.

Дейнека Владислав Леонідович

4.

Дяченко Анна Олександрівна

староста 

5.

Кецкало Богдан Ігорович

 

6.

Кисіль Дарина Ігорівна

 

7.

Козловець Олег Романович

 

8.

Кравчук Дарія Олександрівна

 

9.

Кучеренко Богдан Вікторович

 

10.

Лиходід Анна Миколаївна

 

11.

Ломако Світлана Сергіївна

 

12.

Мікульський Ярослав Валерійович

 

13.

Руснак Богдан Васильович

 

14.

Собовий Владислав Віталійович

 

15.

Ткачук Максим Леонідович

 

16.

Чернецький Андрій Русланович

 

17.

Шептицький Владислав Васильович

 

18

Яворський Єгор Володимирович

44-ас

1.

Арутін Олег Валерійович

 

2.

Вознюк Михайло Сергійович

 

3.

Грабова Олександра Геннадіївна

 

4.

Грабовий Олександр Олександрович

 

5.

Гульшанов Данило Зурабович

6.

Довга Аліна Валеріївна

 

7.

Єдинюк Денис Едуардович

 

8.

Зерник Максим Юрійович

 

9.

Кіщук Анжеліка Сергіївна

 

10.

Клименко Артем Віталійович

 

11.

Макодзеба Ігор Миколайович

 

12.

Пастух Дмитро Сергійович

староста

13.

Пірко Роман Олександрович

 

14.

Румен Тетяна Василівна

 

15.

Тарасенко Артем Валентинович

 

16.

Тимошенко Роман Вадимович

 

17.

Трум Тетяна Юріївна

 

18.

Хроменко Сергій Юрійович

 

19.

Шлейко Олександр Васильович

 

20.

Щур Роман Євгенович