+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню
Остання редакція: 02 вересня 2021

І курс

11-а
1 Білоус Іван Вікторович 
2 Бондар Вікторія Юріївна 
3 Бондаренко Мар`я Анатоліївна 
4 Вєремєєнко Ярослав Юрійович 
5 Власов Владислав Юрійович 
6 Заворітній Денис Миколайович 
7 Коваленко Володимир Васильович 
8 Коробко Валентин Миколайович 
9 Котик Яків Андрійович 
10 Кулибаба Дмитро Віталійович 
11 Лебіга Вікторія Сергіївна (староста)
12 Ліщук Ростислав Едуардович 
13 Луговський Володимир Олександрович 
14 Марьєнко Владислав Сергійович 
15 Панасюк Володимир Васильович 
16 Панченко Валентина Вікторівна
17 Русенко Валерій Русланович 
18 Скрипник Владислав Сергійович 
19 Сторчоус Катерина Василівна 
20 Філіпенко Юлія Олександрівна 
21 Штельмах Тетяна Русланівна 

Куратор Рассадіна Ірина Юріївна

12-а
1 Бадяка Владислав Костянтинович 
2 Варич Данило Євгенович 
3 Демидова Дар`я Анатоліївна 
4 Земниця Іванна Олександрівна
5 Карандевич Олександр Олександрович 
6 Коломієць Владислав Володимирович
7  Корсун Максим Сергійович 
8 Кравець Андрій Олександрович 
9 Лисиця Сергій Олександрович 
10 Марценюк Владислав Олександрович 
11 Молодоженя Євгеній Сергійович 
12 Носичев Віталій Віталійович 
13 Пухний Владислав Олександрович 
14 Рябушенко Андрій Сергійович 
15 Савчук Роман Олександрович 
16 Семенюк Дмитро Вячеславович 
17 Стригун Марія Олегівна
18  Шевчук Володимир Васильович
19  Шинаєв Дмитро Володимирович 
20 Щербак Максим Олегович 

Куратор Кравченко Віталій Станіславович

13-аг
1 Баньковський Олексій Ігорович
2 Грабовенко Олександр Віталійович 
3 Давиденко Дар`я Володимирівна 
4 Замковенко Ярослав Павлович 
5 Конякіна Анна Василівна 
6 Крупляк Владислав Олександрович 
7 Литвинюк Дмитро Васильович 
8 Маципура Дмитро Валерійович 
9 Молдован Діана Сергіївна 
10 Нікіпелов Михайло Олександрович 
11 Панченко Ігор Володимирович 
12 Панченко Юлія Олександрівна 
13 Рибчинський Микола Сергійович 
14 Сасин Роман Романович 
15 Сидоренко Олександр Олександрович 
16 Сташенко Максим Юрійович 
17 Степаненко Олександр Миколайович 
18 Тополя Вадим Ярославович 
19 Черниш Дмитро Юрійович 
20 Шлапак Владислав Сергійович 

Куратор Борисенко Віталій Володимирович

14-ас
1 Бернацький Едуард Олександрович 
2 Бєгун Андрій Олександрович 
3 Білокур Дмитро Анатолійович
4 Галіч Владислава Костянтинівна 
5 Горова Ірина Сергіївна 
6 Гриценко Денис Олегович 
7 Каплюк Володимир Михайлович 
8 Клочко Максим Сергійович 
9 Кузьмич Михайло Володимирович 
10 Липовенко Вероніка Ігорівна 
11 Любченко Олександр Іванович 
12 Муренко Максим Вячеславович 
13 Новак Марія Андріївна 
14 Питель Владислав Володимирович 
15 Присяжнюк Дмитро Русланович 
16 Проценко Тетяна Анатоліївна 
17 Руденко Максим Валерійович 
18 Сигида Чеслав Дмитрович 
19 Скрипник Дмитро Миколайович 
20 Тарко Євгеній Васильович 
21 Штефаньо Наталія Іванівна 

Куратор Коцюба Світлана Петрівна

15-а
1 Белінський Богдан Ігорович 
2 Білоус Владислав Олександрович 
3 Вереітін Андрій Андрійович 
4 Даулєтова Яна Михайлівна 
5 Жевега Олександр Сергійович 
6 Жижченко Вячеслав Романович 
7 Козланюк Інна Василівна 
8 Конопленко Ігор Сергійович 
9 Михалевський Владислав Ярославович 
10 Мороз Денис Русланович 
11 Пелих Олександр Олегович 
12 Поліщук Владислав Віталійович 
13 Прокопенко Данило Іванович 
14 Сачко Дарина Юріївна 
15 Сідлецька Олена Володимирівна 
16 Тернавський Артем Андрійович 
17 Трум Владислав Юрійович 
18 Хільченко Андрій Олександрович 
19 Чумаченко Владислав Денисович 
20 Шишкін  Олександр Олександрович

Куратор Любченко Інна Олександрівна

11 к-а
1 Антіпов Вадим Сергійович
2 Бабейчик Павло Васильович
3 Бабінський Вадим Валентинович
4 Бойко Максим Сергійович
5 Бондар Олександр Олегович
6 Вдовиченко Богдан Олександрович
7 Вовк Станіслав Віталійович
8 Дубограй Артем Олександрович
9 Зеленюк Владислав Олександрович
10 Зіміна Крістіна Юріївна
11 Курбала Сергій Сергійович
12 Кучугура Дмитро Миколайович
13 Очеретяний Сергій Олександрович
14 Павленко Артем Анатолійович
15 Палагнюк Антон Павлович
16 Савченко Артур Юрійович
17 Станіславський Олександр Володимирович
18 Сугак Павло Сергійович
19 Цюпа Микола Миколайович
20 Черниченко Сергій Миколайович
21 Бутилюк Максим Петрович
22 Сергієнко Олександр В'ячеславович

Куратор Вишневська Леся Василівна

12 к-а
1 Василенко Анжела Василівна
2 Гервасовський Олександр Миколайович
3 Годованюк Олександр Васильович
4 Городецький Валерій Вячеславович
5 Григориця Андрій Володимирович
6 Жук Віталій Юрійович
7 Заболотній Станіслав Миколайович
8 Злагода Петро Васильович
9 Коваленко Сергій Сергійович
10 Корчевний Роман Петрович
11 Котов Юрій Олександрович
12 Панська Тетяна Миколаївна
13 Пархоменко Артем Олегович
14 Пашківська Світлана Василівна
15 Романенко Назарій Вікторович
16 Савранський Андрій Вікторович
17 Скрипник Станіслав Сергійович
18 Споднікайло Артур Богданович
19 Штанько Василь Олександрович
20 Сидоренко Ярослав Сергійович
21 Спиридонов Максим Олександрович

Куратор Рогальський Сергій Владиславович