+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню
Остання редакція: 25 вересня 2020

I курс

11-а
1 Бабій Владислав Миколайович староста
2 Босенко Ігор Сергійович
3 Воробйов Петро Олександрович
4 Годлевський Антон Віталійович
5 Горбань Наталія Сергіївна
6 Грачов Сава Олександрович
7 Гребенюк Дмитро Андрійович
8 Дарієв Богдан Олександрович
9 Захарків Богдан Олегович
10 Каратнюк Владислав Анатолійович
11 Копієвський Віктор Олександрович
12 Маранда Артем Олегович
13 Незбутній Роман Сергійович
14 Ожак Григорій Михайлович
15 Пелих Дмитро Русланович
16 Подогов Віктор Анатолійович
17 Поліщук Анастасія Олегівна
18 Поліщук Денис Олегович
19 Прокопчук Тарас Вікторович
20 Регент Вадим Сергійович
21 Солтик Владислав Андрійович
22 Тищенко Максим Сергійович
23 Ткаченко Володимир Віталійович
24 Чорноконь Назар Олександрович
25 Язиков Владислав Олександрович
12-а
1 Андрущенко Антон Володимирович
2 Артюшенко Анастасія Василівна
3 Бабій Олександр Костянтинович
4 Байда Юрій Миколайович
5 Бакликов Дмитро Сергійович
6 Бельський Євгеній Леонідович
7 Березовський Владислав Андрійович староста
8 Бойко Юрій Вікторович
9 Брунь Олексій Миколайович
10 Варуша Олександр Вікторович
11 Гайдай Віктор Сергійович
12 Дубовик Михайло Андрійович
13 Кишик Валентин Г еннадійович
14 Крепосний Андрій Сергійович
15 Москаленко Данило Сергійович
16 Непокрита Ілона Дмитрівна
17 Павлик Владислав Дмитрович
18 Полторецький Дмитро Сергійович
19 Рябов Артем Володимирович
20 Телячий Сергій Сергійович
21 Третяк Олег Владиславович
22 Шаповаленко Анастасія Миколаївна
23 Шкараба Богдан Ігорович
24 Щербенко Руслан Вікторович
11 к-а
1 Бандура Інна Юріївна  
2 Білоус Руслан Віталійович  
3 Васютін Юрій Олександрович  
4 Вергелес Олександр Олегович  
5 Веремієнко Олена Олександрівна  
6 Волошин Назарій Вікторович  
7 Гупал Олег Васильович  
8 Данильченко Сергій Леонідович  
9 Дем’янишен Олександр Володимирович  
10 Деркач Іван Юрійович  
11 Дудник Родіон Русланович  
12 Кеуш Владислав Миколайович  
13 Кравець Сергій Олександрович  
14 Криворук Тарас Станіславович  
15 Кулеша Антон Павлович  
16 Левченко Михайло Юрійович  
17 Лемешова Алла Сергіївна  
18 Лозовська Валерія Олегівна  
19 Лукьян Лілія Георгіївна  
20 Луценко Євгеній Сергійович  
21 Мартиненко Артем Анатолійович  
22 Маслій Олег Володимирович  
23 Мороз Володимир Валерійович  
24 Носов Владислав Юрійович  
25 Онищенко Альона Федорівна  
26 Орленко Дмитро Олександрович  
27 Паламарчук Дмитро Олександрович  
28 Панич Наталя Вікторівна  
29 Пархоменко Іван Васильович  
30 Плахотник Станіслав Геннадійович  
31 Проценко Богдан Вячеславович  
32 Розвозчик Юрій Анатолійович  
33 Рябоненко Альона Юріївна  
34 Тетьора Каріна Олександрівна  
35 Шиятий Антон Валерійович  
36 Якименко Леонід Володимирович