+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню
Остання редакція: 11 вересня 2020

ІІ курс

21 м–а

1.

Береговий Олександр Юрійович

 

2.

Величко Олексій Васильович

 

3.

Виборний Віталій Володимирович

 

4.

Витопоренко Іванна Володимирівна

 

5.

Горбань Віталій Ігорович

 

6.

Губенко Вячеслав Олександрович

староста

7.

Довженко Василь Петрович

 

8.

Кащук Андрій Станіславович

 

9.

Ковганюк Дмитро Олександрович

 

10.

Кравець Євген Петрович

 

11.

Крейтор Володимир Сергійович

 

12.

Кубальський Владислав Олегович

 

13.

Лецівський Олексій Васильович

 

14.

Макаренко Олег Вікторович

 

15.

Манжос Дмитро Вадимович

 

16.

Мартиненко Олександр Віталійович

 

17.

Марущак Андрій Васильович

 

18.

Микитюк Олексій Андрійович

 

19.

Никоненко Михайло Петрович

 

20.

Свид Ростислав Юрійович

 

21.

Свірідова Альона Василівна

 

22.

Свірідова Інна Василівна

 

23.

Співак Микола Юрійович

 

24.

Стародуб Олександр Юрійович

 

25.

Ткаченко Юрій Віталійович

 

26.

Шиндор Ярослав Олександрович

 

22 м–а

1.

Бондар Валерій Олександрович

 

2.

Гайдай Роман Васильович

 

3.

Громиш Анастасія Олександрівна

 

4.

Дзюба Олександр Володим. 

 

5.

Довгошия Владислав Ігорович

 

6.

Зінченко Олександр Олександрович

 

7.

Каскевич Іван Олександрович

 

8.

Кельман Улян Олександрович

 

9.

Котвіцький Микола Сергійович

 

10.

Коханівський Роман Юрійович

 

11.

Кравчук Григорій Іванович

 

12.

Лисенко Руслан Миколайович

 

13.

Любченко Володимир Іванович

 

14.

Маняк Олег Ігорович

 

15.

Мовчан Вадим Васильович

 

16.

Нестеров Захар Сергійович

 

17.

Процюк Петро Володимирович

 

18.

Пташник Едуард Олександрович

староста

19.

Пудич Валерій Олексійович

 

20.

Салогуб Олександр Анатолійович

 

21.

Самойленко Владислав Леонідович

 

22.

Степанюк Олександр Петрович

 

23.

Тимошенко Микола Васильович

 

24.

Тимошеченко Владислав Костянтинович

 

25.

Яровенко Вікторія Андріївна

 

23 м–а

1.

Андрієнко Роман Володимирович

 

2.

Артьомов Владислав Олексійович

 

3.

Бондар Вадим Юрійович

 

4.

Бочаров Валерій Сергійович

 

5.

Євчук Олександр Ігорович

 

6.

Животовський Денис Андрійович

 

7.

Задериголова Віталій Микол.

 

8.

Зелений Ілля Ігорович

 

9.

Ігнатов Микола Антонович

 

10.

Каюк Сергій Іванович

 

11.

Медвідь Іван Юрійович

 

12.

Мельниченко Олександр Валерійович

 

13.

Могила Юрій Миколайович

 

14.

Петров Сергій Олександрович

 

15.

Рибонька Богдан Сергійович

 

16.

Рубанік Владислав Віталійович

 

17.

Руденко Богдан Дмитрович

 

18.

Сичов Дмитро Олегович

 

19.

Хараїм Владислав Миколайович

 

20.

Хомік Віталій Михайлович

 

21.

Шклярук Людмила Русланівна

 

22.

Шмалюх Олександр Віталійович

 

23.

Шрам Денис Геннадійович

 

24.

Щербина Андрій Валерійович

староста

24 м–ас

1.

Василишен Володимир Миколайович

 

2.

Галасун Богдан Валентинович

 

3.

Гузовський Олександр Миколайович

 

4.

Гуцалюк Олександр Васильович

 

5.

Дзюган Костянтин Миколайович

 

6.

Закерничний Вадим Олегович

 

7.

Кириленко Олександр Миколайович

 

8.

Коваленко Віталій Олександрович

 

9.

Косенко Анастасія Володимирівна

 

10.

Кульчицький Григорій Іванович

 

11.

Луценко Тарас Володимирович

 

12.

Малахов Олег Миколайович

 

13.

Миронюк Людмила Миколаївна

староста

14.

Носенко Роман Андрійович

 

15.

Панасюк Андрій Юрійович

 

16.

Рогач Денис Геннадійович

 

17.

Чередніченко Ігор Олександрович

 

18.

Яровий Ярослав Олегович

 

25 м–ан

1.

Барабаш Віталій Анатолійович

 

2.

Гуральник Юрій Едуардович

 

3.

Мельниченко Антон Олександрович

 

4.

Онищук Ярослав Вікторович

 

5.

Ронікер Іван Володимирович

 

6.

Слабенко Вікторія Володимирівна

староста

7.

Чепка Любов Сергіївна

 

8.

Черченко Юрій Миколайович

 

9.

Шелестюк Андрій Андрійович